Спокійний відпочинок на морі з дітьми

З наближенням сезону відпусток перед багатьма сім’ями постає питання вибору місця відпочинку на морі з дітьми. Варіантів на перший погляд досить багато і всім хочеться, щоб відпочинок був приємним, безпечним і комфортними для всіх членів сім’ї. Особливо складним такий вибір представляється для сімей з дітьми. Звичайно, хочеться оздоровити дітей. Але перебування з дітьми на морському узбережжі може бути дуже важким. Багато просто побоюються, чи зможуть вони самі повноцінно відпочити. Туристичний комплекс «Рибачий» пропонує  розвагу для батьків і дітей на узбережжі Азовського моря.

Сімейний відпочинок з на море з дітьми

У нас є все для того, щоб відпочинок на морі з дітьми був комфортний для батьків, а дітям приніс максимум задоволення. Для цього ми пропонуємо не тільки комфортабельні номери і доглянуту територію.

Дитячий аніматор пропонує дітям розваги:

  • ігри та розваги на пляжі з ранку та після обіду (за умови гарної погоди);
  • якщо погода не дозволяє – ігри та розваги переносяться на веранду;
  • ввечері на веранді для ігор або прилеглому майданчику – конкурси, танці, мультфільми або дитячі фільми

Територія бази викладена плиткою, тут зручно кататися на роликах, самокатах, дитячих велосипедах, тому, відправляючись на відпочинок на море з дітьми, не забудьте прихопити улюблений «транспорт» своїх дітей. У дітей буде, де побігати і покататися.

Незважаючи на те, що ми готові всебічно зайняти дітей будь-якого віку протягом усього часу перебування на базі, не варто забувати, що час відпустки – кращий період для спілкування з дітьми. Тому ми запрошуємо батьків на всі дитячі заходи та майстер-класи, а також організуємо спільні турніри з настільних ігор (шашки, шахи) і активних ігор (настільний теніс, волейбол). Для тих, хто любить читати – на дитячій веранді працює бібліотека. Підібрати тут літературу для себе зможуть і діти, і дорослі. Увечері для любителів потанцювати і розслабитися працює бар з дискотекою.

Відпочиваючи на нашій базі, вам не доведеться піклуватися про харчування ваших улюблених чад. Тут розроблено спеціальне меню для дітей (приготування страв здійснюється в спеціальній дитячій посуді).

ГОТОВІ ЗРОБИТИ ВИБІР?
ЗАБРОНЮЙТЕ НОМЕР, ЗАПОВНИВШИ ПРОСТУ ФОРМУ

чел
чел
чел
Трансфер з Мелітополя